Ben bilirim

SUSURLUK nereye bağlı?, SUSURLUK nerede?

SUSURLUK nereye bağlı?, SUSURLUK nerede?, SUSURLUK ilçesi BALIKESİR ilinin 20 ilçesinden birisidir. SUSURLUK ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda SUSURLUK ilçesinin harita üzerindeki konumunu, SUSURLUK ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. SUSURLUK ilçesinin Trafik plaka kodu 10 ve Telefon alan kodu 266 dır.

Aşağıdaki tabloda SUSURLUK ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve SUSURLUK ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BALIKESİR SUSURLUK ilçesi 10 266
TURKIYE BURSA KARACABEY MERKEZ MERKEZ 16 224

SUSURLUK nerede - harita üzerindeki konumuSUSURLUK Nereye bağlı

SUSURLUK Nerede

SUSURLUK Ne tarafta

SUSURLUK Hangi Bölgede


SUSURLUK ilçesi, BALIKESİR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir. SUSURLUK Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler