Ben bilirim

SÜRÜÇ nereye bağlı?, SÜRÜÇ nerede?

SURUÇ nereye bağlı?, SURUÇ nerede?, SURUÇ nerenin ilçesi? SURUÇ ilçesi ŞANLIURFA ilinin 10 ilçesinden birisidir. SURUÇ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda SURUÇ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, SURUÇ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. SURUÇ ilçesinin Trafik plaka kodu 63 ve Telefon alan kodu 414 dır.

Aşağıdaki tabloda SURUÇ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve SURUÇ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ ilçesi 63 414
TURKIYE BİTLİS HİZAN SAĞINLI SÜRÜCÜLER köyü 13 434
TURKIYE KONYA KARATAY MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ ARSLANBEY 37 366
SÜRÜÇ Nereye bağlı

SÜRÜÇ Nerede

SÜRÜÇ Ne tarafta

SÜRÜÇ Hangi Bölgede


SURUÇ ilçesi, ŞANLIURFA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir. SURUÇ 1516 bölgesindedir. SURUÇ İstanbul'un Güney Doğu Anadolu yakasındadır.
SÜRÜÇ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARATAY ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.SÜRÜÇ 52776 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 2

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler