Ben bilirim

SÜMER nereye bağlı?, SÜMER nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE FINDIKLI MERKEZ SÜMER köyü 53 464
TURKIYE ESKİŞEHİR ODUNPAZARI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE MERSİN AKDENİZ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE KARAMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 70 338
TURKIYE SİİRT KURTALAN MERKEZ MERKEZ 56 484
TURKIYE NEVŞEHİR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 50 384
TURKIYE RİZE FINDIKLI MERKEZ SÜMER 53 464
TURKIYE KAYSERİ KOCASİNAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ BÜNYAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KONYA EREĞLİ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MARDİN DARGEÇİT MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ MERKEZ 37 366
TURKIYE İSTANBUL ZEYTİNBURNU MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ESKİŞEHİR GÜNYÜZÜ MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ADANA SEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 2 416
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE DENİZLİ MERKEZEFENDİ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE HATAY DEFNE MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ MERKEZ 14 374
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 3 272
SÜMER Nereye bağlı

SÜMER Nerede

SÜMER Ne tarafta

SÜMER Hangi Bölgede


SÜMER köyü, MERKEZ bucağı, FINDIKLI ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. SÜMER Karedeniz bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ODUNPAZARI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.SÜMER İç Anadolu bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.SÜMER İç Anadolu bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.SÜMER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir.SÜMER İç Anadolu bölgesindedir.
SÜMER köyü, MERKEZ bucağı, FINDIKLI ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. SÜMER Karedeniz bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOCASİNAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.SÜMER İç Anadolu bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BÜNYAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.SÜMER İç Anadolu bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.SÜMER İç Anadolu bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARGEÇİT ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.SÜMER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SÜMER Karedeniz bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ZEYTİNBURNU ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.SÜMER Marmara bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONAK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.SÜMER Ege bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜNYÜZÜ ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.SÜMER İç Anadolu bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.SÜMER Akdeniz bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DULKADİROĞLU ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.SÜMER Akdeniz bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZEFENDİ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.SÜMER Ege bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.SÜMER Ege bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.SÜMER Karedeniz bölgesindedir.
SÜMER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.SÜMER Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler