Ben bilirim

SULTANİYE nereye bağlı?, SULTANİYE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DÜZCE GÜMÜŞOVA MERKEZ SULTANİYE köyü 81 380
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ KARTEPE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE YALOVA ARMUTLU MERKEZ MECİDİYE 77 226
TURKIYE YALOVA ÇİFTLİKKÖY MERKEZ MERKEZ 77 226
TURKIYE MUĞLA KÖYCEĞİZ MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA SOMA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR SELÇUK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ İNİŞDİBİ 28 454
TURKIYE BURSA KARACABEY MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ESKİŞEHİR BEYLİKOVA MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE BALIKESİR SUSURLUK MERKEZ MERKEZ 10 266
SULTANİYE Nereye bağlı

SULTANİYE Nerede

SULTANİYE Ne tarafta

SULTANİYE Hangi Bölgede


SULTANİYE köyü, MERKEZ bucağı, GÜMÜŞOVA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. SULTANİYE Karedeniz bölgesindedir.
SULTANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.SULTANİYE Marmara bölgesindedir.
SULTANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARTEPE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.SULTANİYE Marmara bölgesindedir.
SULTANİYE mahallesi, MECİDİYE köyü, MERKEZ bucağı, ARMUTLU ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir.SULTANİYE Marmara bölgesindedir.
SULTANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇİFTLİKKÖY ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir.SULTANİYE Marmara bölgesindedir.
SULTANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖYCEĞİZ ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.SULTANİYE Ege bölgesindedir.
SULTANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SOMA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.SULTANİYE Ege bölgesindedir.
SULTANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SELÇUK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.SULTANİYE Ege bölgesindedir.
SULTANİYE mahallesi, İNİŞDİBİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.SULTANİYE Karedeniz bölgesindedir.
SULTANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACABEY ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SULTANİYE Marmara bölgesindedir.
SULTANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SULTANİYE Marmara bölgesindedir.
SULTANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYLİKOVA ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.SULTANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
SULTANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUSURLUK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.SULTANİYE Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler