Ben bilirim

SÜLEYMANİYE nereye bağlı?, SÜLEYMANİYE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
IRAK SULEYMANIYE
TURKIYE SİVAS HAFİK CELALLI SÜLEYMANİYE köyü 58 346
TURKIYE TOKAT ZİLE MERKEZ SÜLEYMANİYE köyü 60 356
TURKIYE ÇANAKKALE GELİBOLU EVREŞE SÜLEYMANİYE köyü 17 286
TURKIYE EDİRNE UZUNKÖPRÜ HAMİDİYE SÜLEYMANİYE köyü 22 284
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE SAKARYA HENDEK MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE ŞANLIURFA VİRANŞEHİR MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ORDU GÖLKÖY MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE KONYA MERAM MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA AKÖREN MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE HATAY İSKENDERUN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 29 456
TURKIYE MANİSA SALİHLİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL FATİH MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BURSA YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA İZNİK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ESKİŞEHİR BEYLİKOVA MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE MANİSA ŞEHZADELER MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE BİLECİK PAZARYERİ MERKEZ DEMİRKÖY 11 228
TURKIYE AFYONKARAHİSAR BOLVADİN MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE ANTALYA AKSEKİ MERKEZ MERKEZ 7 242

SULEYMANIYE harita üzerindeki konumunu aşağıda görebilirsiniz.

SÜLEYMANİYE Nereye bağlı

SÜLEYMANİYE Nerede

SÜLEYMANİYE Ne tarafta

SÜLEYMANİYE Hangi Bölgede


SÜLEYMANİYE köyü, CELALLI bucağı, HAFİK ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. SÜLEYMANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE köyü, MERKEZ bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. SÜLEYMANİYE Karedeniz bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE köyü, EVREŞE bucağı, GELİBOLU ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. SÜLEYMANİYE Marmara bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE köyü, HAMİDİYE bucağı, UZUNKÖPRÜ ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. SÜLEYMANİYE Marmara bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.SÜLEYMANİYE Marmara bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HENDEK ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.SÜLEYMANİYE Marmara bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VİRANŞEHİR ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.SÜLEYMANİYE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLKÖY ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.SÜLEYMANİYE Karedeniz bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÖREN ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.SÜLEYMANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSKENDERUN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.SÜLEYMANİYE Akdeniz bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.SÜLEYMANİYE Karedeniz bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SALİHLİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.SÜLEYMANİYE Ege bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FATİH ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.SÜLEYMANİYE Marmara bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SÜLEYMANİYE Marmara bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SÜLEYMANİYE Marmara bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZNİK ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SÜLEYMANİYE Marmara bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYLİKOVA ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.SÜLEYMANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SÜLEYMANİYE Marmara bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, DEMİRKÖY köyü, MERKEZ bucağı, PAZARYERİ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.SÜLEYMANİYE Marmara bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOLVADİN ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.SÜLEYMANİYE Ege bölgesindedir.
SÜLEYMANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKSEKİ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.SÜLEYMANİYE Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler