Ben bilirim

SULAKYURT nereye bağlı?, SULAKYURT nerede?

SULAKYURT nereye bağlı?, SULAKYURT nerede?, SULAKYURT nerenin ilçesi? SULAKYURT ilçesi KIRIKKALE ilinin 9 ilçesinden birisidir. SULAKYURT ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda SULAKYURT ilçesinin harita üzerindeki konumunu, SULAKYURT ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. SULAKYURT ilçesinin Trafik plaka kodu 71 ve Telefon alan kodu 318 dır.

Aşağıdaki tabloda SULAKYURT ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve SULAKYURT ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRIKKALE SULAKYURT ilçesi 71 318
TURKIYE ARDAHAN MERKEZ MERKEZ SULAKYURT köyü 75 478
TURKIYE TRABZON ARAKLI MERKEZ MERKEZ 61 462
SULAKYURT Nereye bağlı

SULAKYURT Nerede

SULAKYURT Ne tarafta

SULAKYURT Hangi Bölgede


SULAKYURT ilçesi, KIRIKKALE şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir. SULAKYURT 1511 bölgesindedir. SULAKYURT İstanbul'un İç Anadolu yakasındadır.
SULAKYURT köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. SULAKYURT 13118 bölgesindedir.
SULAKYURT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARAKLI ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.SULAKYURT 12536 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler