Ben bilirim

SOĞUKPINAR nereye bağlı?, SOĞUKPINAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS KANGAL MERKEZ SOĞUKPINAR köyü 58 346
TURKIYE TOKAT REŞADİYE MERKEZ SOĞUKPINAR köyü 60 356
TURKIYE BİNGÖL GENÇ YAYLA SOĞUKPINAR köyü 12 426
TURKIYE BİNGÖL KARLIOVA MERKEZ SOĞUKPINAR köyü 12 426
TURKIYE ELAZIĞ KOVANCILAR MERKEZ SOĞUKPINAR köyü 23 424
TURKIYE ELAZIĞ SİVRİCE MERKEZ SOĞUKPINAR köyü 23 424
TURKIYE GİRESUN ESPİYE MERKEZ SOĞUKPINAR köyü 28 454
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ SOĞUKPINAR köyü 28 454
TURKIYE GİRESUN GÜCE MERKEZ SOĞUKPINAR köyü 28 454
TURKIYE AĞRI TUTAK MERKEZ SOĞUKPINAR köyü 4 472
TURKIYE KASTAMONU İNEBOLU MERKEZ SOĞUKPINAR köyü 37 366
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 81 380
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 81 380
TURKIYE İSTANBUL ÇEKMEKÖY MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE OSMANİYE BAHÇE MERKEZ AŞAĞIARICAKLI 80 328
TURKIYE OSMANİYE BAHÇE MERKEZ AŞAĞIARICAKLI 80 328
TURKIYE BATMAN KOZLUK BEKİRHAN KAVAKDİBİ 72 488
TURKIYE TOKAT MERKEZ MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE SİVAS ZARA BEYPINARI BÜYÜKKÖY 58 346
TURKIYE ORDU KORGAN MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE ORDU PERŞEMBE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE TUNCELİ PERTEK MERKEZ MERKEZ 62 428
TURKIYE TRABZON OF MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ YAĞLIDERE 29 456
TURKIYE GİRESUN YAĞLIDERE MERKEZ AKPINAR 28 454
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ÇAĞLAYANCERİT MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE MALATYA KALE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE İZMİR KEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ MOLLAKENDİ CEVİZDERE 23 424
TURKIYE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZURUM ÇAT MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ZEYTİNLİK YUKARIMADEN 8 466
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ADIYAMAN ÇELİKHAN MERKEZ KORUCAK 2 416
SOĞUKPINAR Nereye bağlı

SOĞUKPINAR Nerede

SOĞUKPINAR Ne tarafta

SOĞUKPINAR Hangi Bölgede


SOĞUKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, KANGAL ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. SOĞUKPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
SOĞUKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, REŞADİYE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR köyü, YAYLA bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. SOĞUKPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞUKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, KARLIOVA ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. SOĞUKPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞUKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, KOVANCILAR ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. SOĞUKPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞUKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, SİVRİCE ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. SOĞUKPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞUKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, ESPİYE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, GÜCE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, TUTAK ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. SOĞUKPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞUKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, İNEBOLU ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇEKMEKÖY ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.SOĞUKPINAR Marmara bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, AŞAĞIARICAKLI köyü, MERKEZ bucağı, BAHÇE ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.SOĞUKPINAR Akdeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, AŞAĞIARICAKLI köyü, MERKEZ bucağı, BAHÇE ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.SOĞUKPINAR Akdeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, KAVAKDİBİ köyü, BEKİRHAN bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.SOĞUKPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, BÜYÜKKÖY köyü, BEYPINARI bucağı, ZARA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.SOĞUKPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KORGAN ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PERŞEMBE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PERTEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.SOĞUKPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OF ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, YAĞLIDERE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, AKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, YAĞLIDERE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAĞLAYANCERİT ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.SOĞUKPINAR Akdeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖKSUN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.SOĞUKPINAR Akdeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.SOĞUKPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEMALPAŞA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.SOĞUKPINAR Ege bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, CEVİZDERE köyü, MOLLAKENDİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.SOĞUKPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUSTAFAKEMALPAŞA ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SOĞUKPINAR Marmara bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SOĞUKPINAR Marmara bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAT ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.SOĞUKPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.SOĞUKPINAR Akdeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, YUKARIMADEN köyü, ZEYTİNLİK bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.SOĞUKPINAR Karedeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.SOĞUKPINAR Akdeniz bölgesindedir.
SOĞUKPINAR mahallesi, KORUCAK köyü, MERKEZ bucağı, ÇELİKHAN ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.SOĞUKPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler