Ben bilirim

SOĞANLI nereye bağlı?, SOĞANLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT ŞİRVAN MERKEZ SOĞANLI köyü 56 484
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ SOĞANLIYÖRÜK köyü 67 372
TURKIYE BATMAN SASON MERKEZ SOĞANLI köyü 72 488
TURKIYE KARABÜK OVACIK MERKEZ SOĞANLI köyü 78 372
TURKIYE ARTVİN ARDANUÇ MERKEZ SOĞANLI köyü 8 466
TURKIYE BİTLİS AHLAT MERKEZ SOĞANLI köyü 13 434
TURKIYE BURDUR MERKEZ MERKEZ SOĞANLI köyü 15 248
TURKIYE ELAZIĞ KOVANCILAR ÇAYBAĞI SOĞANLI köyü 23 424
TURKIYE AĞRI HAMUR MERKEZ SOĞANLITEPE köyü 4 472
TURKIYE DİYARBAKIR SUR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE YALOVA TERMAL MERKEZ AKKÖY 77 226
TURKIYE SAMSUN LADİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE TRABZON ÇAYKARA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE SİVAS KOYULHİSAR MERKEZ AKSEKİ 58 346
TURKIYE KAYSERİ YEŞİLHİSAR MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ YAĞLIDERE 29 456
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MANİSA ALAŞEHİR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ ÇAMLI 29 456
TURKIYE KASTAMONU DOĞANYURT MERKEZ YUKARIMESCİT 37 366
TURKIYE İSTANBUL BAHÇELİEVLER MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL KARTAL MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ELAZIĞ KEBAN MERKEZ KURŞUNKAYA 23 424
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ADIYAMAN SİNCİK YARPUZLU SERİNCE 2 416
TURKIYE BİNGÖL GENÇ SÖĞÜTLÜ ÇANAKÇI 12 426
SOĞANLI Nereye bağlı

SOĞANLI Nerede

SOĞANLI Ne tarafta

SOĞANLI Hangi Bölgede


SOĞANLI köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRVAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. SOĞANLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞANLI köyü, MERKEZ bucağı, SASON ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. SOĞANLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞANLI köyü, MERKEZ bucağı, OVACIK ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. SOĞANLI Karedeniz bölgesindedir.
SOĞANLI köyü, MERKEZ bucağı, ARDANUÇ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. SOĞANLI Karedeniz bölgesindedir.
SOĞANLI köyü, MERKEZ bucağı, AHLAT ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. SOĞANLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞANLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. SOĞANLI Akdeniz bölgesindedir.
SOĞANLI köyü, ÇAYBAĞI bucağı, KOVANCILAR ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. SOĞANLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.SOĞANLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, LADİK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.SOĞANLI Karedeniz bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYKARA ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.SOĞANLI Karedeniz bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, AKSEKİ köyü, MERKEZ bucağı, KOYULHİSAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.SOĞANLI İç Anadolu bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLHİSAR ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.SOĞANLI İç Anadolu bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, YAĞLIDERE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.SOĞANLI Karedeniz bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.SOĞANLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALAŞEHİR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.SOĞANLI Ege bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, ÇAMLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.SOĞANLI Karedeniz bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAHÇELİEVLER ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.SOĞANLI Marmara bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, KURŞUNKAYA köyü, MERKEZ bucağı, KEBAN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.SOĞANLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SOĞANLI Marmara bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, SERİNCE köyü, YARPUZLU bucağı, SİNCİK ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.SOĞANLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SOĞANLI mahallesi, ÇANAKÇI köyü, SÖĞÜTLÜ bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.SOĞANLI Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler