Ben bilirim

SOFUOĞLU nereye bağlı?, SOFUOĞLU nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARABÜK OVACIK MERKEZ SOFUOĞLU köyü 78 372
TURKIYE ÇANKIRI YAPRAKLI İKİZÖREN SOFUOĞLU köyü 18 376
TURKIYE BARTIN ULUS KUMLUCA ÇUBUKLU 74 378
TURKIYE BARTIN ULUS KUMLUCA KONAK 74 378
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ KUTLUBEYYAZICILAR 74 378
TURKIYE KARABÜK EFLANİ MERKEZ SOĞUCAK 78 372
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU OVACUMA İNCEÇAY 78 372
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ TİR 78 372
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ TİR 78 372
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ ESENYURT 74 378
TURKIYE KASTAMONU KÜRE MERKEZ BELÖREN 37 366
TURKIYE SİNOP GERZE MERKEZ ABDALOĞLU 57 368
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ MERKEZ ULUCAK 37 366
TURKIYE KASTAMONU AZDAVAY MERKEZ GÜMÜRTLER 37 366
TURKIYE KASTAMONU AZDAVAY MERKEZ KURTÇULAR 37 366
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ KADIOĞLU 37 366
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ SARIGÖL BOSTANCI 8 466
SOFUOĞLU Nereye bağlı

SOFUOĞLU Nerede

SOFUOĞLU Ne tarafta

SOFUOĞLU Hangi Bölgede


SOFUOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, OVACIK ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU köyü, İKİZÖREN bucağı, YAPRAKLI ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. SOFUOĞLU İç Anadolu bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, ÇUBUKLU köyü, KUMLUCA bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, KUTLUBEYYAZICILAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, SOĞUCAK köyü, MERKEZ bucağı, EFLANİ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, İNCEÇAY köyü, OVACUMA bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, TİR köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, TİR köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, ESENYURT köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, BELÖREN köyü, MERKEZ bucağı, KÜRE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, ABDALOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, GERZE ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, ULUCAK köyü, MERKEZ bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, GÜMÜRTLER köyü, MERKEZ bucağı, AZDAVAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, KURTÇULAR köyü, MERKEZ bucağı, AZDAVAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, KADIOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, DEVREKANİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SOFUOĞLU mahallesi, BOSTANCI köyü, SARIGÖL bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.SOFUOĞLU Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler