Ben bilirim

SİTELER nereye bağlı?, SİTELER nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ KIZYUSUFLU 80 328
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ KIZYUSUFLU 80 328
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ KIZYUSUFLU 80 328
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ KIZYUSUFLU 80 328
TURKIYE ANTALYA KONYAALTI MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE MERSİN AKDENİZ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE YALOVA ÇİFTLİKKÖY MERKEZ MERKEZ 77 226
TURKIYE TOKAT ALMUS MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE ZONGULDAK ALAPLI MERKEZ MERKEZ 67 372
TURKIYE KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ MERKEZ MERKEZ 39 288
TURKIYE DENİZLİ PAMUKKALE MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE GÜMÜŞHANE ŞİRAN MERKEZ SELİMİYE 29 456
TURKIYE MUĞLA MARMARİS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA SARIGÖL MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR GÜZELBAHÇE MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR ALİAĞA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BURSA MUDANYA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA YILDIRIM MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 2 416
TURKIYE ANKARA ÇANKAYA MERKEZ MERKEZ 6 312
SİTELER Nereye bağlı

SİTELER Nerede

SİTELER Ne tarafta

SİTELER Hangi Bölgede


SİTELER mahallesi, KIZYUSUFLU köyü, MERKEZ bucağı, KADİRLİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.SİTELER Akdeniz bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, KIZYUSUFLU köyü, MERKEZ bucağı, KADİRLİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.SİTELER Akdeniz bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONYAALTI ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.SİTELER Akdeniz bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKDENİZ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.SİTELER Akdeniz bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇİFTLİKKÖY ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir.SİTELER Marmara bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALMUS ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.SİTELER Karedeniz bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.SİTELER Marmara bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PAMUKKALE ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.SİTELER Ege bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, SELİMİYE köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRAN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.SİTELER Karedeniz bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARİS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.SİTELER Ege bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIGÖL ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.SİTELER Ege bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜZELBAHÇE ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.SİTELER Ege bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALİAĞA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.SİTELER Ege bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YILDIRIM ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SİTELER Marmara bölgesindedir.
SİTELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.SİTELER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler