Ben bilirim

ŞİRİNEVLER nereye bağlı?, ŞİRİNEVLER nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 80 328
TURKIYE DÜZCE KAYNAŞLI MERKEZ DARIYERİHASANBEY 81 380
TURKIYE SAKARYA ADAPAZARI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE KARABÜK MERKEZ MERKEZ MERKEZ 78 372
TURKIYE BATMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 72 488
TURKIYE BATMAN SASON MERKEZ MERKEZ 72 488
TURKIYE KAYSERİ KOCASİNAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE DİYARBAKIR ERGANİ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KIRŞEHİR AKPINAR MERKEZ MERKEZ 40 386
TURKIYE MUŞ MERKEZ YAYGIN KONUKBEKLER 49 436
TURKIYE MARDİN YEŞİLLİ MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE İSTANBUL BAHÇELİEVLER MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ÇORUM ORTAKÖY MERKEZ AŞTAVUL 19 364
TURKIYE GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE BURSA YILDIRIM MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURDUR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 15 248
TURKIYE ORDU ALTINORDU MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR SANDIKLI MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ÇAY MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE BİTLİS TATVAN MERKEZ MERKEZ 13 434
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA NARİNCE KARADUT 2 416
ŞİRİNEVLER Nereye bağlı

ŞİRİNEVLER Nerede

ŞİRİNEVLER Ne tarafta

ŞİRİNEVLER Hangi Bölgede


ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.ŞİRİNEVLER Akdeniz bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, DARIYERİHASANBEY köyü, MERKEZ bucağı, KAYNAŞLI ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.ŞİRİNEVLER Karedeniz bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ADAPAZARI ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.ŞİRİNEVLER Marmara bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ŞİRİNEVLER Karedeniz bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.ŞİRİNEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SASON ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.ŞİRİNEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOCASİNAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.ŞİRİNEVLER İç Anadolu bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERGANİ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ŞİRİNEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKPINAR ilçesi ve KIRŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :40 olup, Telefon Alan Kodu : 386 dir.ŞİRİNEVLER İç Anadolu bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, KONUKBEKLER köyü, YAYGIN bucağı, MERKEZ ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir.ŞİRİNEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLLİ ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ŞİRİNEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAHÇELİEVLER ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.ŞİRİNEVLER Marmara bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, AŞTAVUL köyü, MERKEZ bucağı, ORTAKÖY ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.ŞİRİNEVLER Karedeniz bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEHİTKAMİL ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.ŞİRİNEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YILDIRIM ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ŞİRİNEVLER Marmara bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.ŞİRİNEVLER Akdeniz bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINORDU ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ŞİRİNEVLER Karedeniz bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSCEHİSAR ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.ŞİRİNEVLER Ege bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SANDIKLI ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.ŞİRİNEVLER Ege bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAY ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.ŞİRİNEVLER Ege bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ŞİRİNEVLER Ege bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TATVAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.ŞİRİNEVLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
ŞİRİNEVLER mahallesi, KARADUT köyü, NARİNCE bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.ŞİRİNEVLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler