Ben bilirim

SIRATAŞLAR nereye bağlı?, SIRATAŞLAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BAYBURT AYDINTEPE MERKEZ SIRATAŞLAR köyü 69 458
TURKIYE KARS SARIKAMIŞ KARAURGAN SIRATAŞLAR köyü 36 474
TURKIYE ŞANLIURFA HALFETİ MERKEZ MERKEZ 63 414
SIRATAŞLAR Nereye bağlı

SIRATAŞLAR Nerede

SIRATAŞLAR Ne tarafta

SIRATAŞLAR Hangi Bölgede


SIRATAŞLAR köyü, MERKEZ bucağı, AYDINTEPE ilçesi ve BAYBURT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :69 olup, Telefon Alan Kodu : 458 dir. SIRATAŞLAR Karedeniz bölgesindedir.
SIRATAŞLAR köyü, KARAURGAN bucağı, SARIKAMIŞ ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. SIRATAŞLAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
SIRATAŞLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HALFETİ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.SIRATAŞLAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler