Ben bilirim

SİPAHİLER nereye bağlı?, SİPAHİLER nerede?

SİPAHİLER nereye bağlı, SİPAHİLER nerede? SİPAHİLER köyü, MERKEZ bucağı, KÜRE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlıdır. SİPAHİLER köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA MERKEZ SİPAHİLER köyü 67 372
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ SİPAHİLER köyü 67 372
TURKIYE AKSARAY SARIYAHŞİ MERKEZ SİPAHİLER köyü 68 382
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ SİPAHİLER köyü 74 378
TURKIYE KARABÜK MERKEZ MERKEZ SİPAHİLER köyü 78 372
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ SİPAHİLER köyü 14 374
TURKIYE ISPARTA EĞİRDİR MERKEZ SİPAHİLER köyü 32 246
TURKIYE KASTAMONU KÜRE MERKEZ SİPAHİLER köyü 37 366
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ YORTAN 78 372
TURKIYE KOCAELİ KÖRFEZ MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ KÖRFEZ MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KASTAMONU İHSANGAZİ MERKEZ MERKEZ 37 366
TURKIYE BALIKESİR DURSUNBEY MERKEZ MERKEZ 10 266
SİPAHİLER Nereye bağlı

SİPAHİLER Nerede

SİPAHİLER Ne tarafta

SİPAHİLER Hangi Bölgede


SİPAHİLER köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. SİPAHİLER Karedeniz bölgesindedir.
SİPAHİLER köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. SİPAHİLER Karedeniz bölgesindedir.
SİPAHİLER köyü, MERKEZ bucağı, SARIYAHŞİ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. SİPAHİLER İç Anadolu bölgesindedir.
SİPAHİLER köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. SİPAHİLER Karedeniz bölgesindedir.
SİPAHİLER köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. SİPAHİLER Karedeniz bölgesindedir.
SİPAHİLER köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. SİPAHİLER Karedeniz bölgesindedir.
SİPAHİLER köyü, MERKEZ bucağı, EĞİRDİR ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir. SİPAHİLER Akdeniz bölgesindedir.
SİPAHİLER köyü, MERKEZ bucağı, KÜRE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. SİPAHİLER Karedeniz bölgesindedir.
SİPAHİLER mahallesi, YORTAN köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.SİPAHİLER Karedeniz bölgesindedir.
SİPAHİLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖRFEZ ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.SİPAHİLER Marmara bölgesindedir.
SİPAHİLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖRFEZ ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.SİPAHİLER Marmara bölgesindedir.
SİPAHİLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İHSANGAZİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SİPAHİLER Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler