Ben bilirim

SEYRANTEPE nereye bağlı?, SEYRANTEPE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE KALKANDERE MERKEZ SEYRANTEPE köyü 53 464
TURKIYE BATMAN KOZLUK MERKEZ SEYRANTEPE köyü 72 488
TURKIYE BİTLİS AHLAT MERKEZ SEYRANTEPE köyü 13 434
TURKIYE DİYARBAKIR YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ TECİRLİ KIRMITLI 80 328
TURKIYE ŞIRNAK CİZRE MERKEZ BOZALAN 73 486
TURKIYE KIRIKKALE YAHŞİHAN MERKEZ IRMAK 71 318
TURKIYE BATMAN MERKEZ MERKEZ BALPINAR 72 488
TURKIYE BATMAN GERCÜŞ KAYAPINAR ARDIÇLI 72 488
TURKIYE ŞIRNAK SİLOPİ MERKEZ KAVAKÖZÜ 73 486
TURKIYE BATMAN KOZLUK MERKEZ YENİDOĞAN 72 488
TURKIYE YOZGAT AKDAĞMADENİ MERKEZ MERKEZ 66 354
TURKIYE SİİRT KURTALAN MERKEZ MERKEZ 56 484
TURKIYE SİİRT KURTALAN YANARSU GÖZPINAR 56 484
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ ELMALI 53 464
TURKIYE ŞANLIURFA AKÇAKALE MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ GÜZELTEPE 53 464
TURKIYE RİZE ÇAYELİ BÜYÜKKÖY YEŞİLKÖY 53 464
TURKIYE SİVAS MERKEZ MERKEZ MERKEZ 58 346
TURKIYE DİYARBAKIR BİSMİL MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MANİSA SALİHLİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İSTANBUL KAĞITHANE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ELAZIĞ KOVANCILAR ÇAYBAĞI YEŞİLDERE 23 424
TURKIYE GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
SEYRANTEPE Nereye bağlı

SEYRANTEPE Nerede

SEYRANTEPE Ne tarafta

SEYRANTEPE Hangi Bölgede


SEYRANTEPE köyü, MERKEZ bucağı, KALKANDERE ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. SEYRANTEPE Karedeniz bölgesindedir.
SEYRANTEPE köyü, MERKEZ bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. SEYRANTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE köyü, MERKEZ bucağı, AHLAT ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. SEYRANTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, KIRMITLI köyü, TECİRLİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.SEYRANTEPE Akdeniz bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, BOZALAN köyü, MERKEZ bucağı, CİZRE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.SEYRANTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, IRMAK köyü, MERKEZ bucağı, YAHŞİHAN ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir.SEYRANTEPE İç Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, BALPINAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.SEYRANTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, ARDIÇLI köyü, KAYAPINAR bucağı, GERCÜŞ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.SEYRANTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, KAVAKÖZÜ köyü, MERKEZ bucağı, SİLOPİ ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.SEYRANTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, YENİDOĞAN köyü, MERKEZ bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.SEYRANTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKDAĞMADENİ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.SEYRANTEPE İç Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.SEYRANTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, GÖZPINAR köyü, YANARSU bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.SEYRANTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, ELMALI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.SEYRANTEPE Karedeniz bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAKALE ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.SEYRANTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, GÜZELTEPE köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.SEYRANTEPE Karedeniz bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, YEŞİLKÖY köyü, BÜYÜKKÖY bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.SEYRANTEPE Karedeniz bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.SEYRANTEPE İç Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİSMİL ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.SEYRANTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SALİHLİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.SEYRANTEPE Ege bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAĞITHANE ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.SEYRANTEPE Marmara bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, YEŞİLDERE köyü, ÇAYBAĞI bucağı, KOVANCILAR ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.SEYRANTEPE Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEHİTKAMİL ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.SEYRANTEPE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SEYRANTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DULKADİROĞLU ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.SEYRANTEPE Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler