Ben bilirim

ŞEYHALİ nereye bağlı?, ŞEYHALİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SAMSUN HAVZA MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE TOKAT ZİLE MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE HATAY ANTAKYA MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE ANKARA POLATLI MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA POLATLI MERKEZ MERKEZ 6 312
ŞEYHALİ Nereye bağlı

ŞEYHALİ Nerede

ŞEYHALİ Ne tarafta

ŞEYHALİ Hangi Bölgede


ŞEYHALİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAVZA ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ŞEYHALİ 49222 bölgesindedir.
ŞEYHALİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.ŞEYHALİ 62418 bölgesindedir.
ŞEYHALİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANTAKYA ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.ŞEYHALİ 60976 bölgesindedir.
ŞEYHALİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, POLATLI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ŞEYHALİ 74453 bölgesindedir.
ŞEYHALİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, POLATLI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ŞEYHALİ 24093 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler