Ben bilirim

SEYDİLER nereye bağlı?, SEYDİLER nerede?

SEYDİLER nereye bağlı?, SEYDİLER nerede?, SEYDİLER nerenin ilçesi? SEYDİLER ilçesi KASTAMONU ilinin 20 ilçesinden birisidir. SEYDİLER ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda SEYDİLER ilçesinin harita üzerindeki konumunu, SEYDİLER ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. SEYDİLER ilçesinin Trafik plaka kodu 37 ve Telefon alan kodu 366 dır.

Aşağıdaki tabloda SEYDİLER ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve SEYDİLER ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KASTAMONU SEYDİLER ilçesi 37 366
TURKIYE BURDUR TEFENNİ MERKEZ SEYDİLER köyü 15 248
TURKIYE AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR MERKEZ SEYDİLER köyü 3 272
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242

SEYDİLER nerede - harita üzerindeki konumuSEYDİLER Nereye bağlı

SEYDİLER Nerede

SEYDİLER Ne tarafta

SEYDİLER Hangi Bölgede


SEYDİLER ilçesi, KASTAMONU şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. SEYDİLER Karedeniz bölgesindedir.
SEYDİLER köyü, MERKEZ bucağı, TEFENNİ ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir. SEYDİLER Akdeniz bölgesindedir.
SEYDİLER köyü, MERKEZ bucağı, İSCEHİSAR ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. SEYDİLER Ege bölgesindedir.
SEYDİLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.SEYDİLER Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler