Ben bilirim

SERDAROĞLU nereye bağlı?, SERDAROĞLU nerede?

SERDAROĞLU nereye bağlı, SERDAROĞLU nerede? SERDAROĞLU köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlıdır. SERDAROĞLU köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA SERDAROĞLU köyü 67 372
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ SERDAROĞLU köyü 67 372
TURKIYE BARTIN ULUS KUMLUCA KONUKLU 74 378
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ SÜLEYMANBEYLER 67 372
TURKIYE GİRESUN KEŞAP MERKEZ YÜNLÜCE 28 454
TURKIYE KASTAMONU HANÖNÜ MERKEZ ÇAYBAŞI 37 366
TURKIYE AYDIN KÖŞK MERKEZ MERKEZ 9 256
SERDAROĞLU Nereye bağlı

SERDAROĞLU Nerede

SERDAROĞLU Ne tarafta

SERDAROĞLU Hangi Bölgede


SERDAROĞLU köyü, SALTUKOVA bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. SERDAROĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SERDAROĞLU köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. SERDAROĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SERDAROĞLU mahallesi, KONUKLU köyü, KUMLUCA bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.SERDAROĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SERDAROĞLU mahallesi, SÜLEYMANBEYLER köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.SERDAROĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SERDAROĞLU mahallesi, YÜNLÜCE köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAP ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.SERDAROĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SERDAROĞLU mahallesi, ÇAYBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, HANÖNÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SERDAROĞLU Karedeniz bölgesindedir.
SERDAROĞLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖŞK ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.SERDAROĞLU Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler