Ben bilirim

SERDAR nereye bağlı?, SERDAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA SERDAROĞLU köyü 67 372
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ SERDAROĞLU köyü 67 372
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ SERDAR köyü 74 378
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ KAYPAK SERDAR B.M köyü 80 328
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ MERKEZ SERDAR köyü 37 366
TURKIYE BARTIN ULUS KUMLUCA KONUKLU 74 378
TURKIYE KOCAELİ BAŞİSKELE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ SÜLEYMANBEYLER 67 372
TURKIYE SİNOP GERZE MERKEZ YAMACIK 57 368
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ MERKEZ SERDAR 37 366
TURKIYE GİRESUN KEŞAP MERKEZ YÜNLÜCE 28 454
TURKIYE KASTAMONU HANÖNÜ MERKEZ ÇAYBAŞI 37 366
TURKIYE ERZURUM TORTUM MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AYDIN KÖŞK MERKEZ MERKEZ 9 256
SERDAR Nereye bağlı

SERDAR Nerede

SERDAR Ne tarafta

SERDAR Hangi Bölgede


SERDAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. SERDAR Karedeniz bölgesindedir.
SERDAR köyü, MERKEZ bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. SERDAR Karedeniz bölgesindedir.
SERDAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAŞİSKELE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.SERDAR Marmara bölgesindedir.
SERDAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.SERDAR Marmara bölgesindedir.
SERDAR mahallesi, YAMACIK köyü, MERKEZ bucağı, GERZE ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.SERDAR Karedeniz bölgesindedir.
SERDAR köyü, MERKEZ bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. SERDAR Karedeniz bölgesindedir.
SERDAR mahallesi, SERDAR köyü, MERKEZ bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SERDAR Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler