Ben bilirim

ŞENKAYA nereye bağlı?, ŞENKAYA nerede?

ŞENKAYA nereye bağlı?, ŞENKAYA nerede?, ŞENKAYA nerenin ilçesi? ŞENKAYA ilçesi ERZURUM ilinin 20 ilçesinden birisidir. ŞENKAYA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ŞENKAYA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ŞENKAYA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ŞENKAYA ilçesinin Trafik plaka kodu 25 ve Telefon alan kodu 442 dır.

Aşağıdaki tabloda ŞENKAYA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ŞENKAYA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ERZURUM ŞENKAYA ilçesi 25 442
TURKIYE BOLU MUDURNU MERKEZ ESENKAYA köyü 14 374
TURKIYE IĞDIR ARALIK MERKEZ KARAHACILI 76 476
TURKIYE TRABZON ARSİN MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE DENİZLİ KALE MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE GİRESUN BULANCAK MERKEZ ERİKLİK 28 454
TURKIYE BİTLİS GÜROYMAK MERKEZ GÖLBAŞI 13 434
ŞENKAYA Nereye bağlı

ŞENKAYA Nerede

ŞENKAYA Ne tarafta

ŞENKAYA Hangi Bölgede


ŞENKAYA ilçesi, ERZURUM şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir. ŞENKAYA 1530 bölgesindedir. ŞENKAYA İstanbul'un Doğu Anadolu yakasındadır.
ŞENKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARSİN ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.ŞENKAYA 5033 bölgesindedir.
ŞENKAYA mahallesi, ERİKLİK köyü, MERKEZ bucağı, BULANCAK ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ŞENKAYA 73719 bölgesindedir.
ŞENKAYA mahallesi, GÖLBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, GÜROYMAK ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.ŞENKAYA 28772 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler