Ben bilirim

SELİMİYE nereye bağlı?, SELİMİYE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ SELİMİYE köyü 53 464
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ YENİSELİMİYE köyü 53 464
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ SELİMİYE köyü 53 464
TURKIYE SİVAS ZARA BULUCAN SELİMİYE köyü 58 346
TURKIYE TOKAT SULUSARAY MERKEZ SELİMİYE köyü 60 356
TURKIYE YALOVA ARMUTLU MERKEZ SELİMİYE köyü 77 226
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ TECİRLİ SELİMİYE köyü 80 328
TURKIYE BİLECİK OSMANELİ MERKEZ SELİMİYE köyü 11 228
TURKIYE GÜMÜŞHANE ŞİRAN MERKEZ SELİMİYE köyü 29 456
TURKIYE AMASYA MERZİFON MERKEZ SELİMİYE köyü 5 358
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 80 328
TURKIYE ANTALYA DÖŞEMEALTI MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE VAN GEVAŞ MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE ORDU PERŞEMBE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE KAYSERİ MELİKGAZİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KONYA SARAYÖNÜ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA KARAPINAR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KOCAELİ GÖLCÜK MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE GÜMÜŞHANE ŞİRAN MERKEZ SELİMİYE 29 456
TURKIYE MUĞLA MİLAS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MUĞLA MARMARİS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA SARIGÖL MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İSTANBUL ÜSKÜDAR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BURSA YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA KARACABEY MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ORDU ALTINORDU MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE BİLECİK OSMANELİ MERKEZ SELİMİYE 11 228
TURKIYE AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR MERKEZ ALANYURT 3 272
TURKIYE ARTVİN HOPA KEMALPAŞA KEMALPAŞA 8 466
SELİMİYE Nereye bağlı

SELİMİYE Nerede

SELİMİYE Ne tarafta

SELİMİYE Hangi Bölgede


SELİMİYE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. SELİMİYE Karedeniz bölgesindedir.
SELİMİYE köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. SELİMİYE Karedeniz bölgesindedir.
SELİMİYE köyü, BULUCAN bucağı, ZARA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. SELİMİYE İç Anadolu bölgesindedir.
SELİMİYE köyü, MERKEZ bucağı, SULUSARAY ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. SELİMİYE Karedeniz bölgesindedir.
SELİMİYE köyü, MERKEZ bucağı, ARMUTLU ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir. SELİMİYE Marmara bölgesindedir.
SELİMİYE köyü, TECİRLİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir. SELİMİYE Akdeniz bölgesindedir.
SELİMİYE köyü, MERKEZ bucağı, OSMANELİ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. SELİMİYE Marmara bölgesindedir.
SELİMİYE köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRAN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. SELİMİYE Karedeniz bölgesindedir.
SELİMİYE köyü, MERKEZ bucağı, MERZİFON ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. SELİMİYE Karedeniz bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.SELİMİYE Akdeniz bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DÖŞEMEALTI ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.SELİMİYE Akdeniz bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEVAŞ ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.SELİMİYE Doğu Anadolu bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PERŞEMBE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.SELİMİYE Karedeniz bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MELİKGAZİ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.SELİMİYE İç Anadolu bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARAYÖNÜ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.SELİMİYE İç Anadolu bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAPINAR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.SELİMİYE İç Anadolu bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLCÜK ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.SELİMİYE Marmara bölgesindedir.
SELİMİYE köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRAN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. SELİMİYE Karedeniz bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİLAS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.SELİMİYE Ege bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARİS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.SELİMİYE Ege bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIGÖL ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.SELİMİYE Ege bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜSKÜDAR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.SELİMİYE Marmara bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SELİMİYE Marmara bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACABEY ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SELİMİYE Marmara bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUSTAFAKEMALPAŞA ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SELİMİYE Marmara bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVRİHİSAR ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.SELİMİYE İç Anadolu bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEHİTKAMİL ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.SELİMİYE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SELİMİYE Marmara bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.SELİMİYE Akdeniz bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTIEYLÜL ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.SELİMİYE Marmara bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINORDU ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.SELİMİYE Karedeniz bölgesindedir.
SELİMİYE köyü, MERKEZ bucağı, OSMANELİ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. SELİMİYE Marmara bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, ALANYURT köyü, MERKEZ bucağı, İSCEHİSAR ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.SELİMİYE Ege bölgesindedir.
SELİMİYE mahallesi, KEMALPAŞA köyü, KEMALPAŞA bucağı, HOPA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.SELİMİYE Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler