Ben bilirim

SAZLIDERE nereye bağlı?, SAZLIDERE nerede?

SAZLIDERE nereye bağlı, SAZLIDERE nerede? SAZLIDERE köyü, YERLİSU bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlıdır. SAZLIDERE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT AKDAĞMADENİ MERKEZ SAZLIDERE köyü 66 354
TURKIYE EDİRNE MERKEZ MERKEZ SAZLIDERE köyü 22 284
TURKIYE EDİRNE KEŞAN YERLİSU SAZLIDERE köyü 22 284
TURKIYE EDİRNE KEŞAN YERLİSU SAZLIDERE 22 284
SAZLIDERE Nereye bağlı

SAZLIDERE Nerede

SAZLIDERE Ne tarafta

SAZLIDERE Hangi Bölgede


SAZLIDERE köyü, MERKEZ bucağı, AKDAĞMADENİ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. SAZLIDERE İç Anadolu bölgesindedir.
SAZLIDERE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. SAZLIDERE Marmara bölgesindedir.
SAZLIDERE köyü, YERLİSU bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. SAZLIDERE Marmara bölgesindedir.
SAZLIDERE köyü, YERLİSU bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. SAZLIDERE Marmara bölgesindedir.
SAZLIDERE mahallesi, SAZLIDERE köyü, YERLİSU bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir.SAZLIDERE Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler