Ben bilirim

SAZLICA nereye bağlı?, SAZLICA nerede?

SAZLICA nereye bağlı, SAZLICA nerede? SAZLICA köyü, MERKEZ bucağı, MERZİFON ilçesi ve AMASYA şehrine bağlıdır. SAZLICA köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO MERKEZ SAZLICA köyü 49 436
TURKIYE NİĞDE MERKEZ MERKEZ SAZLICA köyü 51 388
TURKIYE ARDAHAN HANAK MERKEZ SAZLIÇAYIR köyü 75 478
TURKIYE AMASYA MERZİFON MERKEZ SAZLICA köyü 5 358
TURKIYE MALATYA HEKİMHAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE MALATYA HEKİMHAN MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE BURSA KARACABEY MERKEZ MERKEZ 16 224
SAZLICA Nereye bağlı

SAZLICA Nerede

SAZLICA Ne tarafta

SAZLICA Hangi Bölgede


SAZLICA köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. SAZLICA 22124 bölgesindedir.
SAZLICA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. SAZLICA 18433 bölgesindedir.
SAZLICA köyü, MERKEZ bucağı, MERZİFON ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. SAZLICA 29139 bölgesindedir.
SAZLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HEKİMHAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.SAZLICA 20344 bölgesindedir.
SAZLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACABEY ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.SAZLICA 46602 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler