Ben bilirim

SAZKÖY nereye bağlı?, SAZKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA SAZKÖY köyü 67 372
TURKIYE DÜZCE KAYNAŞLI MERKEZ SAZKÖY köyü 81 380
TURKIYE ÇORUM UĞURLUDAĞ MERKEZ SAZKÖY köyü 19 364
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ SAZKÖY köyü 5 358
TURKIYE DENİZLİ BOZKURT MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MUĞLA BODRUM MERKEZ MERKEZ 48 252
SAZKÖY Nereye bağlı

SAZKÖY Nerede

SAZKÖY Ne tarafta

SAZKÖY Hangi Bölgede


SAZKÖY köyü, SALTUKOVA bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. SAZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
SAZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, KAYNAŞLI ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. SAZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
SAZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, UĞURLUDAĞ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. SAZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
SAZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. SAZKÖY Karedeniz bölgesindedir.
SAZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZKURT ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.SAZKÖY Ege bölgesindedir.
SAZKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BODRUM ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.SAZKÖY Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler