Ben bilirim

SARMAŞIK nereye bağlı?, SARMAŞIK nerede?

SARMAŞIK nereye bağlı, SARMAŞIK nerede? SARMAŞIK köyü, MERKEZ bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlıdır. SARMAŞIK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ KORKUT MERKEZ SARMAŞIK köyü 49 436
TURKIYE SİNOP TÜRKELİ MERKEZ SARMAŞIK köyü 57 368
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA AŞAĞISARMAŞIK köyü 67 372
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA SARMAŞIK köyü 67 372
TURKIYE ÇANKIRI ILGAZ MERKEZ SARMAŞIK köyü 18 376
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ PAÇACILAR 64 276
TURKIYE TRABZON HAYRAT MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE DİYARBAKIR EĞİL MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KASTAMONU ÇATALZEYTİN MERKEZ SARAÇLAR 37 366
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ BOYALI TAVŞANLI 37 366
TURKIYE KASTAMONU BOZKURT MERKEZ KUTLUCA 37 366
TURKIYE ÇANKIRI ILGAZ MERKEZ SARMAŞIK 18 376
TURKIYE BİLECİK MERKEZ MERKEZ BAYIRKÖY 11 228
TURKIYE BİNGÖL YAYLADERE MERKEZ KALKANLI 12 426
SARMAŞIK Nereye bağlı

SARMAŞIK Nerede

SARMAŞIK Ne tarafta

SARMAŞIK Hangi Bölgede


SARMAŞIK köyü, MERKEZ bucağı, KORKUT ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. SARMAŞIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
SARMAŞIK köyü, MERKEZ bucağı, TÜRKELİ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. SARMAŞIK Karedeniz bölgesindedir.
SARMAŞIK köyü, SALTUKOVA bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. SARMAŞIK Karedeniz bölgesindedir.
SARMAŞIK köyü, MERKEZ bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. SARMAŞIK İç Anadolu bölgesindedir.
SARMAŞIK mahallesi, PAÇACILAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.SARMAŞIK Ege bölgesindedir.
SARMAŞIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAYRAT ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.SARMAŞIK Karedeniz bölgesindedir.
SARMAŞIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EĞİL ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.SARMAŞIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SARMAŞIK mahallesi, TAVŞANLI köyü, BOYALI bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SARMAŞIK Karedeniz bölgesindedir.
SARMAŞIK mahallesi, KUTLUCA köyü, MERKEZ bucağı, BOZKURT ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SARMAŞIK Karedeniz bölgesindedir.
SARMAŞIK köyü, MERKEZ bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. SARMAŞIK İç Anadolu bölgesindedir.
SARMAŞIK mahallesi, BAYIRKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.SARMAŞIK Marmara bölgesindedir.
SARMAŞIK mahallesi, KALKANLI köyü, MERKEZ bucağı, YAYLADERE ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.SARMAŞIK Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler