Ben bilirim

SARIYAHŞİ nereye bağlı?, SARIYAHŞİ nerede?

SARIYAHŞİ ilçesi, AKSARAY ilinin 7 ilçesinden birisidir. SARIYAHŞİ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda SARIYAHŞİ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, SARIYAHŞİ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. SARIYAHŞİ ilçesinin Trafik plaka kodu 68 ve Telefon alan kodu 382 dır.

Bağlı Olduğu
Ülke Eyalet Şehir İlçe Bucak Köy Mahalle Trafik Kodu Alan Kodu
TURKIYE AKSARAY SARIYAHŞİ ilçesi 68 382

SARIYAHŞİ ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
SARIYAHŞİ nerede - harita üzerindeki konumuSARIYAHŞİ Nereye bağlı

SARIYAHŞİ Nerede

SARIYAHŞİ Ne tarafta

SARIYAHŞİ Hangi Bölgede


SARIYAHŞİ ilçesi, AKSARAY şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. SARIYAHŞİ İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Daha bir çok yenilikler ile karşısınızda olacağız bizi takip etmeye devam edin.

En Çok Aranan Yerler