Ben bilirim

SARIKAMIŞ nereye bağlı?, SARIKAMIŞ nerede?

SARIKAMIŞ nereye bağlı?, SARIKAMIŞ nerede?, SARIKAMIŞ nerenin ilçesi? SARIKAMIŞ ilçesi KARS ilinin 8 ilçesinden birisidir. SARIKAMIŞ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda SARIKAMIŞ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, SARIKAMIŞ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. SARIKAMIŞ ilçesinin Trafik plaka kodu 36 ve Telefon alan kodu 474 dır.

Aşağıdaki tabloda SARIKAMIŞ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve SARIKAMIŞ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARS SARIKAMIŞ ilçesi 36 474
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ İÇME SARIKAMIŞ köyü 23 424
TURKIYE DİYARBAKIR SUR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ İÇME SARIKAMIŞ 23 424
SARIKAMIŞ Nereye bağlı

SARIKAMIŞ Nerede

SARIKAMIŞ Ne tarafta

SARIKAMIŞ Hangi Bölgede


SARIKAMIŞ ilçesi, KARS şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. SARIKAMIŞ 1474 bölgesindedir. SARIKAMIŞ İstanbul'un Doğu Anadolu yakasındadır.
SARIKAMIŞ köyü, İÇME bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. SARIKAMIŞ 27336 bölgesindedir.
SARIKAMIŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.SARIKAMIŞ 47610 bölgesindedir.
SARIKAMIŞ köyü, İÇME bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. SARIKAMIŞ 60700 bölgesindedir.
SARIKAMIŞ mahallesi, SARIKAMIŞ köyü, İÇME bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.SARIKAMIŞ 60700 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler