Ben bilirim

SARIDANA nereye bağlı?, SARIDANA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT BAYKAN DİLEKTEPE SARIDANA köyü 56 484
TURKIYE SİİRT ŞİRVAN ÖZPINAR SARIDANA köyü 56 484
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ORTAKÖY PIRNALLI 8 466




SARIDANA Nereye bağlı

SARIDANA Nerede

SARIDANA Ne tarafta

SARIDANA Hangi Bölgede


SARIDANA köyü, DİLEKTEPE bucağı, BAYKAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. SARIDANA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SARIDANA köyü, ÖZPINAR bucağı, ŞİRVAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. SARIDANA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SARIDANA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.SARIDANA Akdeniz bölgesindedir.
SARIDANA mahallesi, PIRNALLI köyü, ORTAKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.SARIDANA Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler