Ben bilirim

SARAYKENT nereye bağlı?, SARAYKENT nerede?

SARAYKENT nereye bağlı?, SARAYKENT nerede?, SARAYKENT nerenin ilçesi? SARAYKENT ilçesi YOZGAT ilinin 14 ilçesinden birisidir. SARAYKENT ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda SARAYKENT ilçesinin harita üzerindeki konumunu, SARAYKENT ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. SARAYKENT ilçesinin Trafik plaka kodu 66 ve Telefon alan kodu 354 dır.

Aşağıdaki tabloda SARAYKENT ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve SARAYKENT ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT SARAYKENT ilçesi 66 354
TURKIYE SAMSUN KAVAK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE HATAY ANTAKYA MERKEZ MERKEZ 31 326
SARAYKENT Nereye bağlı

SARAYKENT Nerede

SARAYKENT Ne tarafta

SARAYKENT Hangi Bölgede


SARAYKENT ilçesi, YOZGAT şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. SARAYKENT 1851 bölgesindedir. SARAYKENT İstanbul'un İç Anadolu yakasındadır.
SARAYKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAVAK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.SARAYKENT 48650 bölgesindedir.
SARAYKENT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANTAKYA ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.SARAYKENT 60972 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler