Ben bilirim

SARAYDÜZÜ nereye bağlı?, SARAYDÜZÜ nerede?

SARAYDÜZÜ nereye bağlı, SARAYDÜZÜ nerede? SARAYDÜZÜ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlıdır. SARAYDÜZÜ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİNOP SARAYDÜZÜ ilçesi 57 368
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ SARAYDÜZÜ köyü 74 378
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ SARAYDÜZÜ köyü 3 272
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ SARAY 78 372
TURKIYE GİRESUN YAĞLIDERE MERKEZ DERİNDERE 28 454
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ SARAYDÜZÜ 3 272
TURKIYE AMASYA SULUOVA MERKEZ MERKEZ 5 358

SARAYDÜZÜ nerede - harita üzerindeki konumuSARAYDÜZÜ Nereye bağlı

SARAYDÜZÜ Nerede

SARAYDÜZÜ Ne tarafta

SARAYDÜZÜ Hangi Bölgede


SARAYDÜZÜ ilçesi, SİNOP şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. SARAYDÜZÜ Karedeniz bölgesindedir.
SARAYDÜZÜ köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. SARAYDÜZÜ Karedeniz bölgesindedir.
SARAYDÜZÜ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. SARAYDÜZÜ Ege bölgesindedir.
SARAYDÜZÜ mahallesi, SARAY köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.SARAYDÜZÜ Karedeniz bölgesindedir.
SARAYDÜZÜ mahallesi, DERİNDERE köyü, MERKEZ bucağı, YAĞLIDERE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.SARAYDÜZÜ Karedeniz bölgesindedir.
SARAYDÜZÜ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. SARAYDÜZÜ Ege bölgesindedir.
SARAYDÜZÜ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULUOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.SARAYDÜZÜ Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler