Ben bilirim

SAPANCA nereye bağlı?, SAPANCA nerede?

SAPANCA nereye bağlı?, SAPANCA nerede?, SAPANCA nerenin ilçesi? SAPANCA ilçesi SAKARYA ilinin 16 ilçesinden birisidir. SAPANCA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda SAPANCA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, SAPANCA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. SAPANCA ilçesinin Trafik plaka kodu 54 ve Telefon alan kodu 264 dır.

Aşağıdaki tabloda SAPANCA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve SAPANCA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SAKARYA SAPANCA ilçesi 54 264
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK MERKEZ SAPANCA köyü 17 286
TURKIYE DİYARBAKIR SUR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE RİZE PAZAR MERKEZ BAŞKÖY 53 464
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ GÜNDOĞAN 37 366
SAPANCA Nereye bağlı

SAPANCA Nerede

SAPANCA Ne tarafta

SAPANCA Hangi Bölgede


SAPANCA ilçesi, SAKARYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir. SAPANCA 1468 bölgesindedir. SAPANCA İstanbul'un Marmara yakasındadır.
SAPANCA köyü, MERKEZ bucağı, AYVACIK ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. SAPANCA 27186 bölgesindedir.
SAPANCA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.SAPANCA 49361 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 3,58

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler