Ben bilirim

SANCAKTEPE nereye bağlı?, SANCAKTEPE nerede?

SANCAKTEPE nereye bağlı?, SANCAKTEPE nerede?, SANCAKTEPE nerenin ilçesi? SANCAKTEPE ilçesi İSTANBUL ilinin 39 ilçesinden birisidir. SANCAKTEPE ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda SANCAKTEPE ilçesinin harita üzerindeki konumunu, SANCAKTEPE ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. SANCAKTEPE ilçesinin Trafik plaka kodu 34 ve Telefon alan kodu 212 dır.

Aşağıdaki tabloda SANCAKTEPE ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve SANCAKTEPE ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL SANCAKTEPE ilçesi 34 212
TURKIYE BAYBURT MERKEZ MERKEZ SANCAKTEPE köyü 69 458
TURKIYE KAYSERİ KOCASİNAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE İSTANBUL SİLİVRİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL BAĞCILAR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ANKARA KEÇİÖREN MERKEZ MERKEZ 6 312
SANCAKTEPE Nereye bağlı

SANCAKTEPE Nerede

SANCAKTEPE Ne tarafta

SANCAKTEPE Hangi Bölgede


SANCAKTEPE ilçesi, İSTANBUL şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir. SANCAKTEPE 1922 bölgesindedir. SANCAKTEPE İstanbul'un Marmara yakasındadır.
SANCAKTEPE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BAYBURT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :69 olup, Telefon Alan Kodu : 458 dir. SANCAKTEPE 15942 bölgesindedir.
SANCAKTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOCASİNAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.SANCAKTEPE 16221 bölgesindedir.
SANCAKTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİVRİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.SANCAKTEPE 18209 bölgesindedir.
SANCAKTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAĞCILAR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.SANCAKTEPE 15435 bölgesindedir.
SANCAKTEPE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEÇİÖREN ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.SANCAKTEPE 1957 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 4,11

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler