Ben bilirim

SALMANLI nereye bağlı?, SALMANLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT YERKÖY SALMANLI bucağı 66 354
TURKIYE AKSARAY MERKEZ MERKEZ SALMANLI köyü 68 382
TURKIYE SAKARYA ADAPAZARI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE ŞANLIURFA HALFETİ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE SİNOP SARAYDÜZÜ MERKEZ BAŞEKİN 57 368
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ KIZILCAÖRHEN 37 366
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE ADANA KOZAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KOZAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BALIKESİR BİGADİÇ MERKEZ MERKEZ 10 266
SALMANLI Nereye bağlı

SALMANLI Nerede

SALMANLI Ne tarafta

SALMANLI Hangi Bölgede


SALMANLI bucağı, YERKÖY ilçesine ve YOZGAT şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.SALMANLI İç Anadolu bölgesindedir.
SALMANLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. SALMANLI İç Anadolu bölgesindedir.
SALMANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ADAPAZARI ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.SALMANLI Marmara bölgesindedir.
SALMANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HALFETİ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.SALMANLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SALMANLI mahallesi, BAŞEKİN köyü, MERKEZ bucağı, SARAYDÜZÜ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.SALMANLI Karedeniz bölgesindedir.
SALMANLI mahallesi, KIZILCAÖRHEN köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SALMANLI Karedeniz bölgesindedir.
SALMANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PAZARCIK ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.SALMANLI Akdeniz bölgesindedir.
SALMANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.SALMANLI Akdeniz bölgesindedir.
SALMANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.SALMANLI Akdeniz bölgesindedir.
SALMANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİGADİÇ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.SALMANLI Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler