Ben bilirim

SALKIMLI nereye bağlı?, SALKIMLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ARTVİN MERKEZ MERKEZ SALKIMLI köyü 8 466
TURKIYE ELAZIĞ KOVANCILAR ÇAYBAĞI SALKIMLI köyü 23 424
TURKIYE HAKKARİ YÜKSEKOVA MERKEZ SALKIMLI köyü 30 438
TURKIYE AĞRI ELEŞKİRT MERKEZ SALKIMLI köyü 4 472
TURKIYE BATMAN MERKEZ MERKEZ ÇAYÜSTÜ 72 488
TURKIYE DİYARBAKIR KULP MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MALATYA KALE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE ELAZIĞ AĞIN MERKEZ YENİPAYAM 23 424
TURKIYE ERZİNCAN KEMALİYE DUTLUCA KARAPINAR 24 446
SALKIMLI Nereye bağlı

SALKIMLI Nerede

SALKIMLI Ne tarafta

SALKIMLI Hangi Bölgede


SALKIMLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. SALKIMLI Karedeniz bölgesindedir.
SALKIMLI köyü, ÇAYBAĞI bucağı, KOVANCILAR ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. SALKIMLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
SALKIMLI köyü, MERKEZ bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir. SALKIMLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
SALKIMLI köyü, MERKEZ bucağı, ELEŞKİRT ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. SALKIMLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
SALKIMLI mahallesi, ÇAYÜSTÜ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.SALKIMLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SALKIMLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULP ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.SALKIMLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
SALKIMLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.SALKIMLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
SALKIMLI mahallesi, YENİPAYAM köyü, MERKEZ bucağı, AĞIN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.SALKIMLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
SALKIMLI mahallesi, KARAPINAR köyü, DUTLUCA bucağı, KEMALİYE ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.SALKIMLI Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler