Ben bilirim

SAĞLICAK nereye bağlı?, SAĞLICAK nerede?

SAĞLICAK nereye bağlı, SAĞLICAK nerede? SAĞLICAK köyü, MERKEZ bucağı, ELBEYLİ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlıdır. SAĞLICAK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO MERKEZ SAĞLICAK köyü 49 436
TURKIYE KİLİS ELBEYLİ MERKEZ SAĞLICAK köyü 79 348
TURKIYE ERZURUM OLTU MERKEZ MERKEZ 25 442
SAĞLICAK Nereye bağlı

SAĞLICAK Nerede

SAĞLICAK Ne tarafta

SAĞLICAK Hangi Bölgede


SAĞLICAK köyü, MERKEZ bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. SAĞLICAK 22123 bölgesindedir.
SAĞLICAK köyü, MERKEZ bucağı, ELBEYLİ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. SAĞLICAK 12869 bölgesindedir.
SAĞLICAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OLTU ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.SAĞLICAK 40628 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler