Ben bilirim

SAĞIRLAR nereye bağlı?, SAĞIRLAR nerede?

SAĞIRLAR nereye bağlı, SAĞIRLAR nerede? SAĞIRLAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlıdır. SAĞIRLAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇANKIRI ILGAZ BELÖREN SAĞIRLAR köyü 18 376
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ SAĞIRLAR köyü 43 274
TURKIYE TOKAT ALMUS MERKEZ ATAKÖY 60 356
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE KIZILBEL 67 372
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ AKKAYA GELİNÖREN 37 366
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL MERKEZ YALINDAM 23 424
TURKIYE BOLU YENİÇAĞA MERKEZ HAMZABEY 14 374
TURKIYE BOLU YENİÇAĞA MERKEZ HAMZABEY 14 374
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BALIKESİR DURSUNBEY MERKEZ MERKEZ 10 266
SAĞIRLAR Nereye bağlı

SAĞIRLAR Nerede

SAĞIRLAR Ne tarafta

SAĞIRLAR Hangi Bölgede


SAĞIRLAR köyü, BELÖREN bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. SAĞIRLAR İç Anadolu bölgesindedir.
SAĞIRLAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. SAĞIRLAR Ege bölgesindedir.
SAĞIRLAR mahallesi, ATAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ALMUS ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.SAĞIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
SAĞIRLAR mahallesi, KIZILBEL köyü, PERŞEMBE bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.SAĞIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
SAĞIRLAR mahallesi, GELİNÖREN köyü, AKKAYA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.SAĞIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
SAĞIRLAR mahallesi, YALINDAM köyü, MERKEZ bucağı, BASKİL ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.SAĞIRLAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
SAĞIRLAR mahallesi, HAMZABEY köyü, MERKEZ bucağı, YENİÇAĞA ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.SAĞIRLAR Karedeniz bölgesindedir.
SAĞIRLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.SAĞIRLAR Akdeniz bölgesindedir.
SAĞIRLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DURSUNBEY ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.SAĞIRLAR Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler