Ben bilirim

REYHANLI nereye bağlı?, REYHANLI nerede?

REYHANLI nereye bağlı?, REYHANLI nerede?, REYHANLI nerenin ilçesi? REYHANLI ilçesi HATAY ilinin 15 ilçesinden birisidir. REYHANLI ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda REYHANLI ilçesinin harita üzerindeki konumunu, REYHANLI ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. REYHANLI ilçesinin Trafik plaka kodu 31 ve Telefon alan kodu 326 dır.

Aşağıdaki tabloda REYHANLI ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve REYHANLI ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE HATAY REYHANLI ilçesi 31 326
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ ÇATALDERE 53 464
REYHANLI Nereye bağlı

REYHANLI Nerede

REYHANLI Ne tarafta

REYHANLI Hangi Bölgede


REYHANLI ilçesi, HATAY şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir. REYHANLI 1460 bölgesindedir. REYHANLI İstanbul'un Akdeniz yakasındadır.
REYHANLI mahallesi, ÇATALDERE köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.REYHANLI 56308 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 4,5

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler