Ben bilirim

REŞADİYE nereye bağlı?, REŞADİYE nerede?

REŞADİYE nereye bağlı?, REŞADİYE nerede?, REŞADİYE nerenin ilçesi? REŞADİYE ilçesi TOKAT ilinin 12 ilçesinden birisidir. REŞADİYE ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda REŞADİYE ilçesinin harita üzerindeki konumunu, REŞADİYE ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. REŞADİYE ilçesinin Trafik plaka kodu 60 ve Telefon alan kodu 356 dır.

Aşağıdaki tabloda REŞADİYE ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve REŞADİYE ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TOKAT REŞADİYE ilçesi 60 356
TURKIYE SİVAS GÜRÜN KONAKPINAR REŞADİYE köyü 58 346
TURKIYE TOKAT ZİLE İĞDİR REŞADİYE köyü 60 356
TURKIYE UŞAK BANAZ MERKEZ REŞADİYE köyü 64 276
TURKIYE AKSARAY ORTAKÖY BALCI REŞADİYE köyü 68 382
TURKIYE OSMANİYE SUMBAS MERKEZ REŞADİYE köyü 80 328
TURKIYE ÇANAKKALE YENİCE HAMDİBEY REŞADİYE köyü 17 286
TURKIYE AFYONKARAHİSAR SANDIKLI MERKEZ REŞADİYE köyü 3 272
TURKIYE SAKARYA SERDİVAN MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE İSTANBUL ÇEKMEKÖY MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE SAMSUN İLKADIM MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE TEKİRDAĞ ÇORLU MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE SİVAS YILDIZELİ MERKEZ MERKEZ 58 346
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 53 464
TURKIYE SAKARYA AKYAZI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE SİVAS KANGAL MERKEZ MERKEZ 58 346
TURKIYE KAYSERİ TALAS MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ DEVELİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE DENİZLİ ÇİVRİL MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KONYA KARAPINAR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE HAKKARİ YÜKSEKOVA MERKEZ SALKIMLI 30 438
TURKIYE MUĞLA DATÇA MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MALATYA DOĞANŞEHİR MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE EDİRNE HAVSA MERKEZ OĞULPAŞA 22 284
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BURSA YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZURUM PASİNLER MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BALIKESİR SUSURLUK MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BİLECİK GÖLPAZARI MERKEZ MERKEZ 11 228
TURKIYE BALIKESİR GÖNEN MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR DURSUNBEY MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ADIYAMAN TUT MERKEZ MERKEZ 2 416

REŞADİYE ilçesine bağlı bucaklar
BEREKETLİ MERKEZ
REŞADİYE ilçesine bağlı mahalleler
ACEMLİ ADATEPE AĞCALAR AĞILYANI AKÇAKOLAY AKKAYA AKPINAR MEVKİ YAYLASI AKSU ALICIK ALİBEY ALPLER ANNAKKAYA ARIM ARZALAN ARZUPINAR ASKERAĞA ATATÜRK AYDINLAR BATMIŞ BAYRAMALTI BOSTANKOLU DERESİ BULOĞLU BÜK BÜYÜKBEŞDERE BÜYÜKBÜK CAFAROĞLU CEMEL CİMİSADİ COŞKUNLAR CUMHURİYET ÇAKIR ÇAKIRLI YAYLASI ÇAKRAZ ÇAMLICA ÇAMLIK ÇATAK ÇERMİK ÇİDEMLİK ÇUKUR DAMATLAR DEVECİLER DİP DOĞANTEPE DONBEY ELMACIK ELMADİBİ EMİRŞEYH EMİRŞEYHYAKUP ERDEMLER ERDEMLER YAYLASI ERENLER ESKİTURAÇ GEDİK GERDENGEÇ GÖKCESÜLEYMANLI GÖKÇE PINAR GÖLAYAĞI GÜLEBİLİ GÜLKONAK YAYLASI GÜLLÜCE GÜNDOĞAN GÜNDOĞDU GÜRPINAR GÜVENDİK YAYLASI GÜZELDERE YAYLASI HACI ABİDİN HACI MURAT HALAÇ HALAÇLI HAMZALI HASANGAZİ HASANLI HAYDARLAR HEBÜLLÜ HÜNDÜLLÜ HÜRRİYET IRMAK IŞIKLAR İBRAHİMŞEYH YAYLASI İDİRİN BÜKÜ İDRİS İNEK ALAN YAYLASI İNÖNÜ KADILI KALE KAMIŞLIK KAPAKLI KARAALİ KARGI KARGI DERESİ KARLIYAYLA KASIMLAR KATI YAYLASI KATIRCIOĞLU KAVAKLIDERE KAVLAĞAN KAYABAŞI KAYALIK KEÇELİ KEÇİKÖY KELTEKNE KENDİRLİK KEŞLİK KETENİĞİ KETİ KETİ YAYLASI KILIÇLI KIRIK KIŞLAOĞLU KİRAZ ALANI YAYLASI KİREN PARASI KÖSAMAR KÖSELER KÖY DERESİ KÖYÜN KENDİSİ KURTULUŞ KUSTAM KÜÇÜKBEŞDERE KÜÇÜKBÜK MAHMUTLU MANDALLI ÖNÜ MEDRESE MERE MERKEZ MOLLAOĞLU MÜRSELOĞLU NİZAM ORTA OSMANİYE ÖMER PAŞA ÖZLÜCE SERGÜTEPESİ ŞEYHLİOĞLU ŞİFLİ KIRIK TAHİRBEY TAHTA TEMİRAĞA TEPE TEPEBAŞI TOSUNLU UÇARLAR UĞURLU YAYLASI ULUKÖY YAVUZSELİM YAYLASI YAZI YENİ YENİKENT YENİKÖY YERLİCE YEŞİLVADİ YOĞURTLUCA YOLBİLEN YOLYAKA YUMURCAKTAŞ YÜCELER YÜKSELİŞ ZAFER ZİNAV
REŞADİYE nerede - harita üzerindeki konumuREŞADİYE Nereye bağlı

REŞADİYE Nerede

REŞADİYE Ne tarafta

REŞADİYE Hangi Bölgede


REŞADİYE ilçesi, TOKAT şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. REŞADİYE Karedeniz bölgesindedir.
REŞADİYE köyü, KONAKPINAR bucağı, GÜRÜN ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. REŞADİYE İç Anadolu bölgesindedir.
REŞADİYE köyü, İĞDİR bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. REŞADİYE Karedeniz bölgesindedir.
REŞADİYE köyü, MERKEZ bucağı, BANAZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. REŞADİYE Ege bölgesindedir.
REŞADİYE köyü, BALCI bucağı, ORTAKÖY ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. REŞADİYE İç Anadolu bölgesindedir.
REŞADİYE köyü, MERKEZ bucağı, SUMBAS ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir. REŞADİYE Akdeniz bölgesindedir.
REŞADİYE köyü, HAMDİBEY bucağı, YENİCE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. REŞADİYE Marmara bölgesindedir.
REŞADİYE köyü, MERKEZ bucağı, SANDIKLI ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. REŞADİYE Ege bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SERDİVAN ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.REŞADİYE Marmara bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇEKMEKÖY ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.REŞADİYE Marmara bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İLKADIM ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.REŞADİYE Karedeniz bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇORLU ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.REŞADİYE Marmara bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YILDIZELİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.REŞADİYE İç Anadolu bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.REŞADİYE Karedeniz bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKYAZI ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.REŞADİYE Marmara bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KANGAL ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.REŞADİYE İç Anadolu bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TALAS ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.REŞADİYE İç Anadolu bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DEVELİ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.REŞADİYE İç Anadolu bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇİVRİL ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.REŞADİYE Ege bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAPINAR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.REŞADİYE İç Anadolu bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, SALKIMLI köyü, MERKEZ bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.REŞADİYE Doğu Anadolu bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DATÇA ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.REŞADİYE Ege bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DOĞANŞEHİR ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.REŞADİYE Doğu Anadolu bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.REŞADİYE Akdeniz bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.REŞADİYE Marmara bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PASİNLER ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.REŞADİYE Doğu Anadolu bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUSURLUK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.REŞADİYE Marmara bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLPAZARI ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.REŞADİYE Marmara bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖNEN ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.REŞADİYE Marmara bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DURSUNBEY ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.REŞADİYE Marmara bölgesindedir.
REŞADİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TUT ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.REŞADİYE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler