Ben bilirim

POYRAZLI nereye bağlı?, POYRAZLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YOZGAT BOĞAZLIYAN MERKEZ POYRAZLI köyü 66 354
TURKIYE DENİZLİ BEKİLLİ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ İĞDİR YUKARIILIPINAR 37 366
TURKIYE BALIKESİR ERDEK MERKEZ MERKEZ 10 266
POYRAZLI Nereye bağlı

POYRAZLI Nerede

POYRAZLI Ne tarafta

POYRAZLI Hangi Bölgede


POYRAZLI köyü, MERKEZ bucağı, BOĞAZLIYAN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. POYRAZLI 13686 bölgesindedir.
POYRAZLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEKİLLİ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.POYRAZLI 13388 bölgesindedir.
POYRAZLI mahallesi, YUKARIILIPINAR köyü, İĞDİR bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.POYRAZLI 17825 bölgesindedir.
POYRAZLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERDEK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.POYRAZLI 12059 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler