Ben bilirim

PINARHİSAR nereye bağlı?, PINARHİSAR nerede?

PINARHİSAR nereye bağlı?, PINARHİSAR nerede?, PINARHİSAR nerenin ilçesi? PINARHİSAR ilçesi KIRKLARELİ ilinin 8 ilçesinden birisidir. PINARHİSAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda PINARHİSAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, PINARHİSAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. PINARHİSAR ilçesinin Trafik plaka kodu 39 ve Telefon alan kodu 288 dır.

Aşağıdaki tabloda PINARHİSAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve PINARHİSAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRKLARELİ PINARHİSAR ilçesi 39 288
TURKIYE BATMAN KOZLUK BEKİRHAN PINARHİSAR köyü 72 488
PINARHİSAR Nereye bağlı

PINARHİSAR Nerede

PINARHİSAR Ne tarafta

PINARHİSAR Hangi Bölgede


PINARHİSAR ilçesi, KIRKLARELİ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. PINARHİSAR 1452 bölgesindedir. PINARHİSAR İstanbul'un Marmara yakasındadır.
PINARHİSAR köyü, BEKİRHAN bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. PINARHİSAR 15073 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 3

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler