Ben bilirim

PELİTÖREN nereye bağlı?, PELİTÖREN nerede?

PELİTÖREN nereye bağlı, PELİTÖREN nerede? PELİTÖREN köyü, MERKEZ bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlıdır. PELİTÖREN köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU MERKEZ PELİTÖREN köyü 78 372
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ MERKEZ PELİTÖREN köyü 37 366
TURKIYE BALIKESİR SINDIRGI MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR İVRİNDİ MERKEZ MERKEZ 10 266
PELİTÖREN Nereye bağlı

PELİTÖREN Nerede

PELİTÖREN Ne tarafta

PELİTÖREN Hangi Bölgede


PELİTÖREN köyü, MERKEZ bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. PELİTÖREN Karedeniz bölgesindedir.
PELİTÖREN köyü, MERKEZ bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. PELİTÖREN Karedeniz bölgesindedir.
PELİTÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SINDIRGI ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.PELİTÖREN Marmara bölgesindedir.
PELİTÖREN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İVRİNDİ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.PELİTÖREN Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler