Ben bilirim

PELİTLİ nereye bağlı?, PELİTLİ nerede?

PELİTLİ nereye bağlı, PELİTLİ nerede? PELİTLİ köyü, MERKEZ bucağı, NİKSAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlıdır. PELİTLİ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TOKAT NİKSAR MERKEZ PELİTLİ köyü 60 356
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ PELİTLİ köyü 67 372
TURKIYE BAYBURT MERKEZ MERKEZ PELİTLİ köyü 69 458
TURKIYE ERZİNCAN ÜZÜMLÜ TANYELİ PELİTLİ köyü 24 446
TURKIYE GÜMÜŞHANE ŞİRAN MERKEZ PELİTLİ köyü 29 456
TURKIYE TOKAT ALMUS MERKEZ BABAKÖY 60 356
TURKIYE KARAMAN MERKEZ BUCAKKIŞLA ÖZDEMİR 70 338
TURKIYE TOKAT NİKSAR MERKEZ ÇİÇEKLİ 60 356
TURKIYE TOKAT NİKSAR MERKEZ PELİTLİ 60 356
TURKIYE ORDU ÜNYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE DENİZLİ PAMUKKALE MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KOCAELİ GEBZE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MARDİN MİDYAT MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MALATYA BATTALGAZİ MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE ERZURUM PASİNLER MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ORDU ALTINORDU MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE TRABZON ORTAHİSAR MERKEZ MERKEZ 61 462
PELİTLİ Nereye bağlı

PELİTLİ Nerede

PELİTLİ Ne tarafta

PELİTLİ Hangi Bölgede


PELİTLİ köyü, MERKEZ bucağı, NİKSAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. PELİTLİ Karedeniz bölgesindedir.
PELİTLİ köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. PELİTLİ Karedeniz bölgesindedir.
PELİTLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BAYBURT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :69 olup, Telefon Alan Kodu : 458 dir. PELİTLİ Karedeniz bölgesindedir.
PELİTLİ köyü, TANYELİ bucağı, ÜZÜMLÜ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. PELİTLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
PELİTLİ köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRAN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. PELİTLİ Karedeniz bölgesindedir.
PELİTLİ mahallesi, ÖZDEMİR köyü, BUCAKKIŞLA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.PELİTLİ İç Anadolu bölgesindedir.
PELİTLİ köyü, MERKEZ bucağı, NİKSAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. PELİTLİ Karedeniz bölgesindedir.
PELİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEBZE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.PELİTLİ Marmara bölgesindedir.
PELİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİDYAT ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.PELİTLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
PELİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BATTALGAZİ ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.PELİTLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
PELİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PASİNLER ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.PELİTLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
PELİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINORDU ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.PELİTLİ Karedeniz bölgesindedir.
PELİTLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORTAHİSAR ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.PELİTLİ Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler