Ben bilirim

PAZARYERİ nereye bağlı?, PAZARYERİ nerede?

PAZARYERİ nereye bağlı?, PAZARYERİ nerede?, PAZARYERİ nerenin ilçesi? PAZARYERİ ilçesi BİLECİK ilinin 8 ilçesinden birisidir. PAZARYERİ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda PAZARYERİ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, PAZARYERİ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. PAZARYERİ ilçesinin Trafik plaka kodu 11 ve Telefon alan kodu 228 dır.

Aşağıdaki tabloda PAZARYERİ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve PAZARYERİ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BİLECİK PAZARYERİ ilçesi 11 228
TURKIYE KARABÜK OVACIK MERKEZ KIŞLA 78 372
TURKIYE BATMAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 72 488
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ GÖKÇELER 67 372
TURKIYE ZONGULDAK ALAPLI MERKEZ ALAPLIKOCAALİ 67 372
TURKIYE ZONGULDAK ALAPLI MERKEZ AŞAĞIDAĞ 67 372
TURKIYE KASTAMONU SEYDİLER MERKEZ ÇİĞİLERİK 37 366
TURKIYE SİNOP TÜRKELİ MERKEZ YEŞİLOBA 57 368
TURKIYE TOKAT TURHAL DÖKMETEPE NECİP 60 356
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ KÖÇEKLİ 37 366
TURKIYE MUĞLA FETHİYE MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ HASKÖY 29 456
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ BALTACAK 37 366
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ KOYUNHAMZA 28 454

PAZARYERİ nerede - harita üzerindeki konumuPAZARYERİ Nereye bağlı

PAZARYERİ Nerede

PAZARYERİ Ne tarafta

PAZARYERİ Hangi Bölgede


PAZARYERİ ilçesi, BİLECİK şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. PAZARYERİ Marmara bölgesindedir.
PAZARYERİ mahallesi, KIŞLA köyü, MERKEZ bucağı, OVACIK ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.PAZARYERİ Karedeniz bölgesindedir.
PAZARYERİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.PAZARYERİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
PAZARYERİ mahallesi, GÖKÇELER köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.PAZARYERİ Karedeniz bölgesindedir.
PAZARYERİ mahallesi, ALAPLIKOCAALİ köyü, MERKEZ bucağı, ALAPLI ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.PAZARYERİ Karedeniz bölgesindedir.
PAZARYERİ mahallesi, AŞAĞIDAĞ köyü, MERKEZ bucağı, ALAPLI ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.PAZARYERİ Karedeniz bölgesindedir.
PAZARYERİ mahallesi, YEŞİLOBA köyü, MERKEZ bucağı, TÜRKELİ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.PAZARYERİ Karedeniz bölgesindedir.
PAZARYERİ mahallesi, NECİP köyü, DÖKMETEPE bucağı, TURHAL ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.PAZARYERİ Karedeniz bölgesindedir.
PAZARYERİ mahallesi, KÖÇEKLİ köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.PAZARYERİ Karedeniz bölgesindedir.
PAZARYERİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FETHİYE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.PAZARYERİ Ege bölgesindedir.
PAZARYERİ mahallesi, HASKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.PAZARYERİ Karedeniz bölgesindedir.
PAZARYERİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KONAK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.PAZARYERİ Ege bölgesindedir.
PAZARYERİ mahallesi, KOYUNHAMZA köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.PAZARYERİ Karedeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler