Ben bilirim

PAZARLI nereye bağlı?, PAZARLI nerede?

PAZARLI nereye bağlı, PAZARLI nerede? PAZARLI köyü, MERKEZ bucağı, GELİBOLU ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlıdır. PAZARLI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK GÖKÇEBEY MERKEZ PAZARLIOĞLU köyü 67 372
TURKIYE ÇANAKKALE GELİBOLU MERKEZ PAZARLI köyü 17 286
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE MERKEZ PAZARLI köyü 39 288
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA PERŞEMBE MADENLER 67 372
TURKIYE ÇANAKKALE GELİBOLU MERKEZ PAZARLI 17 286
PAZARLI Nereye bağlı

PAZARLI Nerede

PAZARLI Ne tarafta

PAZARLI Hangi Bölgede


PAZARLI köyü, MERKEZ bucağı, GELİBOLU ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. PAZARLI Marmara bölgesindedir.
PAZARLI köyü, MERKEZ bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. PAZARLI Marmara bölgesindedir.
PAZARLI köyü, MERKEZ bucağı, GELİBOLU ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. PAZARLI Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler