Ben bilirim

PAZARKÖY nereye bağlı?, PAZARKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY bucağı 14 374
TURKIYE ÇANAKKALE YENİCE PAZARKÖY bucağı 17 286
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ PAZARKÖY köyü 53 464
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY PAZARKÖY köyü 14 374
TURKIYE ÇANAKKALE EZİNE MERKEZ PAZARKÖY köyü 17 286
TURKIYE ÇANAKKALE YENİCE PAZARKÖY PAZARKÖY köyü 17 286
TURKIYE ISPARTA EĞİRDİR MERKEZ PAZARKÖY köyü 32 246
TURKIYE SAKARYA AKYAZI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE KOCAELİ KARAMÜRSEL MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MANİSA SALİHLİ MERKEZ MERKEZ 45 236
PAZARKÖY Nereye bağlı

PAZARKÖY Nerede

PAZARKÖY Ne tarafta

PAZARKÖY Hangi Bölgede


PAZARKÖY bucağı, MENGEN ilçesine ve BOLU şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.PAZARKÖY Karedeniz bölgesindedir.
PAZARKÖY bucağı, YENİCE ilçesine ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.PAZARKÖY Marmara bölgesindedir.
PAZARKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. PAZARKÖY Karedeniz bölgesindedir.
PAZARKÖY bucağı, MENGEN ilçesine ve BOLU şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.PAZARKÖY Karedeniz bölgesindedir.
PAZARKÖY köyü, PAZARKÖY bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. PAZARKÖY Karedeniz bölgesindedir.
PAZARKÖY köyü, MERKEZ bucağı, EZİNE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. PAZARKÖY Marmara bölgesindedir.
PAZARKÖY bucağı, YENİCE ilçesine ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.PAZARKÖY Marmara bölgesindedir.
PAZARKÖY köyü, PAZARKÖY bucağı, YENİCE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. PAZARKÖY Marmara bölgesindedir.
PAZARKÖY köyü, MERKEZ bucağı, EĞİRDİR ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir. PAZARKÖY Akdeniz bölgesindedir.
PAZARKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKYAZI ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.PAZARKÖY Marmara bölgesindedir.
PAZARKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAMÜRSEL ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.PAZARKÖY Marmara bölgesindedir.
PAZARKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SALİHLİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.PAZARKÖY Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler