Ben bilirim

PAMUKKALE nereye bağlı?, PAMUKKALE nerede?

PAMUKKALE nereye bağlı?, PAMUKKALE nerede?, PAMUKKALE nerenin ilçesi? PAMUKKALE ilçesi DENİZLİ ilinin 19 ilçesinden birisidir. PAMUKKALE ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda PAMUKKALE ilçesinin harita üzerindeki konumunu, PAMUKKALE ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. PAMUKKALE ilçesinin Trafik plaka kodu 20 ve Telefon alan kodu 258 dır.

Aşağıdaki tabloda PAMUKKALE ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve PAMUKKALE ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DENİZLİ PAMUKKALE ilçesi 20 258
TURKIYE DENİZLİ PAMUKKALE MERKEZ MERKEZ 20 258
PAMUKKALE Nereye bağlı

PAMUKKALE Nerede

PAMUKKALE Ne tarafta

PAMUKKALE Hangi Bölgede


PAMUKKALE ilçesi, DENİZLİ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir. PAMUKKALE Ege bölgesindedir.
PAMUKKALE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PAMUKKALE ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.PAMUKKALE Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler