Ben bilirim

ÖZYURT nereye bağlı?, ÖZYURT nerede?

ÖZYURT nereye bağlı, ÖZYURT nerede? ÖZYURT köyü, MERKEZ bucağı, KAZIMKARABEKİR ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlıdır. ÖZYURT köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NİĞDE MERKEZ MERKEZ ÖZYURT köyü 51 388
TURKIYE TOKAT ZİLE MERKEZ ÖZYURT köyü 60 356
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ ÖZYURT köyü 67 372
TURKIYE KARAMAN KAZIMKARABEKİR MERKEZ ÖZYURT köyü 70 338
TURKIYE SAMSUN TERME MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE MANİSA TURGUTLU MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MANİSA SALİHLİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ GÜMÜŞGÖZE 29 456
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ ALTINKENT 43 274
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ ÜZÜMLÜ 43 274
TURKIYE ELAZIĞ MADEN MERKEZ TEKEVLER 23 424
TURKIYE GAZİANTEP NİZİP MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ERZURUM ŞENKAYA MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANKARA POLATLI MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA POLATLI MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE BİNGÖL GENÇ SÖĞÜTLÜ KOÇSIRTI 12 426
ÖZYURT Nereye bağlı

ÖZYURT Nerede

ÖZYURT Ne tarafta

ÖZYURT Hangi Bölgede


ÖZYURT köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. ÖZYURT İç Anadolu bölgesindedir.
ÖZYURT köyü, MERKEZ bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. ÖZYURT Karedeniz bölgesindedir.
ÖZYURT köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. ÖZYURT Karedeniz bölgesindedir.
ÖZYURT köyü, MERKEZ bucağı, KAZIMKARABEKİR ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir. ÖZYURT İç Anadolu bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TERME ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ÖZYURT Karedeniz bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TURGUTLU ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ÖZYURT Ege bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SALİHLİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ÖZYURT Ege bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, GÜMÜŞGÖZE köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.ÖZYURT Karedeniz bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.ÖZYURT Ege bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, ALTINKENT köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.ÖZYURT Ege bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, ÜZÜMLÜ köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.ÖZYURT Ege bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, TEKEVLER köyü, MERKEZ bucağı, MADEN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.ÖZYURT Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİZİP ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.ÖZYURT Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞENKAYA ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ÖZYURT Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, POLATLI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ÖZYURT İç Anadolu bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, POLATLI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ÖZYURT İç Anadolu bölgesindedir.
ÖZYURT mahallesi, KOÇSIRTI köyü, SÖĞÜTLÜ bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.ÖZYURT Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler