Ben bilirim

ÖZKONAK nereye bağlı?, ÖZKONAK nerede?

ÖZKONAK nereye bağlı, ÖZKONAK nerede? ÖZKONAK köyü, ÖZKONAK bucağı, AVANOS ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlıdır. ÖZKONAK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NEVŞEHİR AVANOS ÖZKONAK bucağı 50 384
TURKIYE MUŞ VARTO ÇAYLAR ÖZKONAK köyü 49 436
TURKIYE NEVŞEHİR AVANOS ÖZKONAK ÖZKONAK köyü 50 384
ÖZKONAK Nereye bağlı

ÖZKONAK Nerede

ÖZKONAK Ne tarafta

ÖZKONAK Hangi Bölgede


ÖZKONAK bucağı, AVANOS ilçesine ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir.ÖZKONAK 1224 bölgesindedir.
ÖZKONAK köyü, ÇAYLAR bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. ÖZKONAK 22338 bölgesindedir.
ÖZKONAK bucağı, AVANOS ilçesine ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir.ÖZKONAK 17668 bölgesindedir.
ÖZKONAK köyü, ÖZKONAK bucağı, AVANOS ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. ÖZKONAK 17668 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler