Ben bilirim

ÖZBEK nereye bağlı?, ÖZBEK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
OZBEKISTAN
TURKIYE ŞIRNAK İDİL OYALI ÖZBEK köyü 73 486
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ MERKEZ ÖZBEK köyü 17 286
TURKIYE ÇANKIRI ŞABANÖZÜ MERKEZ ÖZBEK köyü 18 376
TURKIYE DİYARBAKIR KULP MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE İZMİR URLA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ERZURUM AZİZİYE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE HATAY DEFNE MERKEZ MERKEZ 31 326
ÖZBEK Nereye bağlı

ÖZBEK Nerede

ÖZBEK Ne tarafta

ÖZBEK Hangi Bölgede


ÖZBEK köyü, OYALI bucağı, İDİL ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. ÖZBEK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÖZBEK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. ÖZBEK Marmara bölgesindedir.
ÖZBEK köyü, MERKEZ bucağı, ŞABANÖZÜ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. ÖZBEK İç Anadolu bölgesindedir.
ÖZBEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULP ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ÖZBEK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÖZBEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TÜRKOĞLU ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.ÖZBEK Akdeniz bölgesindedir.
ÖZBEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.ÖZBEK Akdeniz bölgesindedir.
ÖZBEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, URLA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÖZBEK Ege bölgesindedir.
ÖZBEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ÖZBEK Akdeniz bölgesindedir.
ÖZBEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AZİZİYE ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.ÖZBEK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÖZBEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DEFNE ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.ÖZBEK Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler