Ben bilirim

OYMAPINAR nereye bağlı?, OYMAPINAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN YENİBAŞAK OYMAPINAR köyü 12 426
TURKIYE BİTLİS HİZAN MERKEZ OYMAPINAR köyü 13 434
TURKIYE SAMSUN LADİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
OYMAPINAR Nereye bağlı

OYMAPINAR Nerede

OYMAPINAR Ne tarafta

OYMAPINAR Hangi Bölgede


OYMAPINAR köyü, YENİBAŞAK bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. OYMAPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
OYMAPINAR köyü, MERKEZ bucağı, HİZAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. OYMAPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
OYMAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, LADİK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.OYMAPINAR Karedeniz bölgesindedir.
OYMAPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.OYMAPINAR Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler