Ben bilirim

OVACUMA nereye bağlı?, OVACUMA nerede?

OVACUMA nereye bağlı OVACUMA nerede? OVACUMA bucağı, SAFRANBOLU ilçesine ve KARABÜK iline bağlıdır. OVACUMA bucağı ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU OVACUMA bucağı 78 372
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU OVACUMA OVACUMA köyü 78 372
OVACUMA Nereye bağlı

OVACUMA Nerede

OVACUMA Ne tarafta

OVACUMA Hangi Bölgede


OVACUMA bucağı, SAFRANBOLU ilçesine ve KARABÜK şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.OVACUMA 960 bölgesindedir.
OVACUMA bucağı, SAFRANBOLU ilçesine ve KARABÜK şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.OVACUMA 14013 bölgesindedir.
OVACUMA köyü, OVACUMA bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. OVACUMA 14013 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler